
Szentkirályi felhívása: Mutassuk meg egy képpel, mi mire vagyunk büszkék!
Fontos kérést intézett az emberekhez Szentkirályi Alexandra.
Halálos baleset történt az 51-es főúton Dunaharasztinál.
Egy ember meghalt abban a balesetben, amelyben két személygépkocsi és egy teherautó ütközött az 51-es főúton Dunaharasztinál – közölte a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság az MTI-vel.
A főkapitányság sajtóreferense azt közölte, hogy a balesetben négyen megsérültek, egy ember pedig a helyszínen meghalt. Az Útinform azt írta, hogy a 16-os kilométernél az utat teljes szélességében lezárták, a mindkét irányban jelentős torlódás már az M0-s autóútra is felér, így az autóút csepeli szakaszán is lassulásra, torlódásra kell készülniük az M5-ös felé autózóknak.
Fontos kérést intézett az emberekhez Szentkirályi Alexandra.
Világslágerek sorát köszönhetjük neki.
Karácsony Gergely ezt nem igazán gondolta át...
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre