
Tudósok figyelmeztetnek: ez a felfedezés mindent megváltoztathat, amit eddig az időjárásról tudtunk
A jégeső jelenségét kutatták, döbbenetes, amit találtak.
Egy rénszarvasok vontatta fogat borult árokba Kisszentmiklós térségében.
Balesetet szenvedett egy kilenc rénszarvas által vontatott szántalpas jármű Mikulás napjának reggelén az M6-os autópálya országhatár felé vezető oldalán, a 82-es kilométer közelében.
A jármű lesodródott az útról, árokba borult, színes papírba csomagolt dobozokból, illetve arany festékkel lefújt fanyesedékből (virgács) álló rakománya nagy területen szétszóródott, a fogatot vontató állatok elszabadultak.
A Fejér vármegyei hivatásos tűzoltók összeszedték a csomagokat, befogták az állatokat, talpára fordították a járművet. A szánon csak annak piros ruhás vezetője ült, az idős, hófehér szakállú férfihez mentő érkezett – írj a katasztrófavédelem.
A jégeső jelenségét kutatták, döbbenetes, amit találtak.
Orbán Viktor is kint van, hogy szurkoljon a magyaroknak.
Az elkövető továbbra is szabadlábon van.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.