
Felfoghatatlan kegyetlenség: apát és fiát vették őrizetbe egy kétéves kisfiú halála miatt
Úgy vélik, közük lehetett a kicsi halálához.
Szörnyű balesetben hunyt el a fiú.
Több százan, talpig fehérben búcsúztatták a tragédia helyszínén Alexet, azt a 17 éves fiút, akit hétfőn gázolt halálra egy kombájn.
A kamasz pénteken lett volna a 18 éves, nagyon várta a buliját. A családja, a barátai és az osztálytársai is nagyon szerették, szinte mindenki összeomlott. Édesanyja zokogva nyilatkozott a Tényeknek.
Miért nem jön haza? Hol van Alex? Mi történt vele?
- ezt kérdezgetik a fiú kisebb testvérei az édesanyjuktól.
A fiatal aznap este láthatósági mellény nélkül az út szélén tekert a biciklijével, amin nem volt világítás. Ekkor gázolta el a kombájn sofőrje, aki nem állt meg segíteni a gyereknek. Végül egy buszsofőr vette észre a földön fekvő fiút, akin akkor már nem lehetett segíteni.
A búcsúztatót a tragédia helyszínén, Alex születésnapján tartották. Édesapja elmondta, hogy alig a tragédia előtt fél órával még Alex hazatelefonált, hogy elindult haza.
Úgy vélik, közük lehetett a kicsi halálához.
Chili, a törpemalac elképesztő kalandja.
Lenyűgöző felvétel látott napvilágot.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.