
„A rodeó az életem, mégis úgy éreztem, abba kell hagynom" – balesete után visszatérne Európa legjobb rodeósa
Ismét vissza akar ülni Dániel a bika hátára.
Vitályos Eszter is kiveszi a részét az árvíz elleni védelemből.
Vitályos Eszter kormányszóvivő a Facebook-oldalára vasárnap feltöltött videójában arról számolt be, hogy már ő is tölti a zsákokat, amellyel árvíz ellen próbálnak védekezni.
Megkezdtük az árvízi védekezést‼️ Köszönjük minden önkéntesnek és hivatásos szakembernek a kitartó munkát‼️ Várunk mindenkit a gáton
– írta a korányszóvivő a videójához.
Vitályos Eszter a felvételen arról is beszámol, hogy éppen Leányfalura van úton, hogy maga is kivegye a részét az árvíz elleni védekezésből.

Ismét vissza akar ülni Dániel a bika hátára.

Játszótérre és lépcsőre is ürített a fosófantom.

Kész csoda, hogy életben maradt a nő.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.