
Saját apja jelentette fel: börtönbe került a kábítószerfüggő fiatal
Elege lett az apának.
A tűzoltók azonnal elkezdték a mentési munkálatokat.
Összeütközött egy autóbusz és egy autó a XIV. kerületi Thököly úton, a Szabó József utca közelében péntek délután.

A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanítják mindkét járművet. A balesethez a mentőket is riasztani kellett, akik már kiérkeztek a helyszínre – írta a Katasztrófavédelem péntek délután négy óra után.

Elege lett az apának.

„Majd mi, magyarok eldöntjük, hogy milyen kormányt akarunk.”

Muszáj volt megállni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.