
A rendőrök szíve is összeszorult: borzalom, mit tett kisbabájával az érzéketlen anya
Korábban is volt már letartóztatásban.
Kovács Zoltán, az ünnep biztonságos lebonyolításáért felelős operatív törzs vezetője újabb üzenetet tett közzé.
Kérjük a tűzijátékra érkezőket, hogy a következő fél órában húzódjanak fedett helyre. Az időjárás alakulásának függvényében 22 órakor tervezzük elindítani a tűzijátékot - írta Kovács Zoltán a Facebook oldalán.
21 órakor megtartható a Szent István-napi ünnepi tűzijáték - jelentette be még korábban Kovács Zoltán, az ünnep biztonságos lebonyolításáért felelős operatív törzs vezetője. Az időjárás azóta nem alakult kedvezően.
Korábban is volt már letartóztatásban.
Ezek az átokfajták veszedelmesek lehetnek.
Utoléréses baleset történt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.