
„Élvezd!” – kívánták barátai az első randira készülő nőnek, akinek már csak a holtteste került elő
Megdöbbentő részletek derültek ki.
A baleset helyszínére rohantak a mentők és a rendőrök. Már megkezdték a mentést.
Összeütközött három autó a 25-ös főúton, Eger és Szarvaskő között, a vármegyeszékhely határában – írja a katasztrófavédelem.
Két jármű az árokba is csúszott, a harmadik pedig az út szélén állt meg. Az egri hivatásos tűzoltók vonultak az esethez. A baleset fennakadást okoz az érintett útszakasz forgalmában.
Megdöbbentő részletek derültek ki.
A lángok a ház tetőszerkezetére is átterjedtek.
A rendőrség egy 28 éves férfit gyanúsít.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.