
Valódi horror: mumifikálódott holttestre bukkantak egy debreceni panelházban
A teste már mumifikálódott.
A Fidesz főpolgármester-jelöltje ma délután tartja kampányindító rendezvényét.
A budapesti Fidesz jelentette be, hogy a június 9-ei önkormányzati választásra készülve kampányindító rendezvényt tart Szentkirályi Alexandra szerdán öt órától a Bálna rendezvényközpontban. A Fidesz főpolgármester-jelöltje mellett az eseményen beszédet mond még Baán László, a Szépművészeti Múzeum főigazgatója, Kocsis Máté, a Fidesz frakcióvezetője és Tarlós István, Budapest volt főpolgármestere. A beszédek mellett az egész esemény élőben követhető Szentkirályi Alexandra hivatalos Facebook-oldalán vagy itt a Metropolon:

A teste már mumifikálódott.

Eközben a királyi család András botrányaitól zeng.

Mutatjuk, mire érdemes figyelni a leárazások kapcsán.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.