
Időutazás Budán: Retró képgaléria Budapest I. kerületéről
Ilyen volt régen az I. kerület – képgaléria
Ágyban dohányzás okozhatta a tragédiát.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság közölte, hogy csütörtökön kora reggel tűz keletkezett a Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei Ököritófülpösön, a Kossuth Lajos utcában lévő idősek otthonában.

A helyszínre 19 tűzoltó vonult ki 5 járművel. Az egyszintes épületben állítólag 25 lakó és 2 ápoló volt, 1 ember kivételével mindenkinek sikerült elhagynia az objektumot – közülük négy idős embert a tűzoltóknak kellett kimenteniük.
Az egyik szobában, az ágyon találták meg egy mozgáskorlátozott férfi holttestét.
A tragikus eset során 26 ember szenvedett füstmérgezés, a tüzet feltehetően ágyban dohányzás okozhatta – tűzvizsgálat indul a keletkezési körülmények feltárásának érdekében.

Ilyen volt régen az I. kerület – képgaléria

A 43. hét vasárnapján is kihúzták a hatos lottó nyerőszámait.

Orbán Viktor nyilvánosan köszönte meg.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.