
Középiskolások kérdéseire válaszolt Kapu Tibor kutatóűrhajós a világűrből
Kapu Tibor a magyarok büszkesége.
Anna 55 napja indult el a rokonához, ahova nem érkezett meg.
A Nyírbátori Rendőrkapitányság 15060/157/133/2024. számon körözési eljárást folytat Balogh Anna 26 éves nyírpilisi lakos eltűnése miatt.
A rendelkezésre álló adatok alapján a keresett nő 2024. január 29-én nyírpilisi tartózkodási helyéről gyalog indult el a településen élő egyik rokonához, ahová nem érkezett meg és azóta ismeretlen helyen tartózkodik, magáról életjelet nem adott. A felkutatására, illetve jelenlegi tartózkodási helyének megállapítására tett rendőri intézkedések eddig nem vezettek eredményre.
Balogh Anna fotója ITT látható, amíg a rendőség vissza nem vonja a körözést.
A rendőrség kéri, hogy aki a képen látható nőt felismeri és jelenlegi tartózkodási helyéről információval rendelkezik, az jelentkezzen személyesen a Nyírbátori Rendőrkapitányságon, vagy telefonon a 06-42-524-600-as számon. Bejelentést tehet a 112-es központi segélyhívón, illetve névtelensége megőrzése mellett a nap 24 órájában ingyenesen hívható 06-80-555-111 Telefontanú zöldszámán is.
Kapu Tibor a magyarok büszkesége.
Ma van a Zacskómentes Világnap.
Azt egyelőre nem tudni, hogy tartózkodtak-e külföldiek a hajón.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.