
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA hőmérséklet továbbra sem emlékeztet téli időjárásra.
Szerdán többórás napsütés várható, majd nyugat felől rétegfelhőzet érkezik. Nem várható csapadék. Gyenge lesz az északnyugati szél. Reggel 1, délután „mindössze” 10 fokig melegszik fel az idő.

Csütörtökön nyugat és északnyugat felől gyakran erősen megnövekszik a felhőzet, és elszórtan fordul elő kisebb eső, záporeső. A csúcsérték 10 fok körül valószínű.
Pénteken és szombaton erősen felhős, főleg reggelente párás időre van kilátás. Néhol kisebb eső előfordulhat. 9 és 14 fok közötti értékeket mérhetünk mindkét nap – számolt be róla a Köpönyeg.hu.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.