
Szentkirályi Alexandra: Karácsony Gergely a közösségi közlekedés leállításával aljas és piti játékba kezdett
Szentkirályi Alexandra megosztotta gondolatait a budapesti közösségi közlekedés 10 perces leállásáról.
Hosszabb menetidőre kell számítani.
Ismét tragédia történt Magyarországon, ugyanis a Nyugati pályaudvarról 16:45-kor Vácra elindult S70-es vonat (2466) Felsőgöd és Sződ-Sződliget között elütött egy embert, aki a balesetben életét vesztette.
A MÁVINFORM tájékoztatása alapján a helyszínelés végéig Göd és Vác között csak az egyik vágányon közlekednek a vonatok, meghosszabbodott menetidőre kell számítaniuk az utasoknak.
Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság arról tájékoztatta az embereket a honlapján, hogy a balesetező vonaton nagyjából 150-en utaztak, a váci hivatásos tűzoltók nyújtanak segítséget a mentesítő járatra történő biztonságos átszállásban.
A MÁVINFORM ebben a posztban részletesen leírja a közlekedést érintő változásokat:
Szentkirályi Alexandra megosztotta gondolatait a budapesti közösségi közlekedés 10 perces leállásáról.
Megszenvedi a szervezetünk a kánikulát.
Mindezt azért, mert két kézzel szórja a pénzt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre