
„Mentális egészségügyi támogatásra van szükség” – írta a feleség, mielőtt férje kiirtotta a családot
A depressziós férfi állapota 15 év után drasztikusan leromlott.
Halálra gázolt egy embert a Pilisvörösvárról Rákos állomásra tartó vonat Budapesten szerda délután - tájékoztatta a Mávinform az MTI-t.
A baleset nem sokkal fél öt előtt történt Zugló és Pestújhely határán, a körvasúton - közölték.
A baleset következtében este jelentősen változik az S76-os vonatok közlekedése; számos járat kimarad vagy rövidített útvonalon halad.
Az érintett szerelvény utasait átszállítják egy másik vonatra, amellyel Rákosig mehetnek tovább - írták.
A katasztrófavédelem tájékoztatása szerint a vonaton több mint százan utaztak. A tűzoltók segítenek abban, hogy az utasok biztonságosan át tudjanak szállni a helyszínre érkező mentesítő járatra.
A depressziós férfi állapota 15 év után drasztikusan leromlott.
Az ámokfutó autós segítségnyújtás helyett inkább elmenekült.
Műtét után, hirtelen sötét fordulatot vettek az események.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre