
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA Losonci téren dolgoznak a rajok.
Füstölt a fal egy iskolában Budapest VIII. kerületében, a Losonci téren. A fővárosi hivatásos tűzoltók a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat irányítása mellett kibontották az első emeleten lévő falszakaszt, és eloltották a tüzet, ami a két fal közti burkolatban keletkezett, másfél négyzetméteren. Az iskolát az egységek kiérkezése előtt kiürítették. A tűzoltók utómunkálatokba kezdtek – írja a katasztrófavédelem.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.