
Sokkot kaptak a tudósok: rejtélyes bolygó hagyta őket értetlenül
Rekord méretű növekedést mutatott be a bolygó.
Nem sokon múlt az élete, újra kellett éleszteni…
Többször is megcsípte a kertjében egy darázs azt az 50 év körüli nőt, akihez vasárnap este kérték a székesfehérvári mentők segítségét.
Az asszony allergiás a darázscsípésre, nehezen kapott levegőt, így azonnal férjétől kért segítséget, aki értesítette a mentőket.
A mentésirányító rögtön több egységet, köztük mentőhelikoptert is a helyszínre riasztott, miközben a rémült férj kocsiba ült feleségével, hogy a mentőautó számára könnyebben megközelíthető főútig vigye a nőt. A feleség légzése azonban útközben összeomlott, így szerelme a telefonos utasítások alapján azonnal megkezdte az újraélesztést, amit a helyszínre érkező mentők folytattak.
Az időben megkezdett mellkasi nyomásoknak és a gyors ellátásnak köszönhetően stabil állapotban szállították kórházba a nőt – olvasható az Országos Mentőszolgálat Facebook-posztjában.
Rekord méretű növekedést mutatott be a bolygó.
Milyen volt a Trabik és Wartburgok világa? Itt megmutatják!
Az állatvédelem területén szükség van az építő párbeszédre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.