
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolEmberölés kísérlete miatt indítottak eljárást.
A rendőrségre 2023. augusztus 3-án délután érkezett bejelentés, hogy egy makói ház kapujában egy férfi áramütést szenvedett – áll a rendőrségi közleményben.

A rendőrök a helyszínen megállapították, hogy elektromos áramot vezettek a kapuba – olvasható a police.hu oldalon.
A Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság nyomozói emberölés kísérlet elkövetése miatt indítottak nyomozást.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.