
Karácsonyék elveszik az ingyenes parkolást a zöld rendszámosoktól
Az általuk meghirdetett "klímavészhelyzetben" ez nem tűnik zöld lépésnek.
Egy ember vesztette életét, amikor egy kamion és egy személygépkocsi ütközött Körmend térségében.
Közlekedési baleset történt 2023. augusztus 18-án, 15 óra körüli időben, az M80-as számú autóút 162-es kilométerszelvényében, Körmend térségében. A rendelkezésre álló adatok alapján – eddig tisztázatlan körülmények között – egy személygépkocsi és egy kamion ütközött össze. A baleset során egy ember vesztette életét.
A rendőrök a helyszínelés és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az érintett útszakaszt, amelyet a munkálatok előrehaladtával fokozatosan tesznek majd szabaddá. A rendőrök a forgalmat az autóútra nem engedik. A gépjárműforgalom a 8-as számú főúton és a környező településeken át halad.
Az általuk meghirdetett "klímavészhelyzetben" ez nem tűnik zöld lépésnek.
Felkavaró bűnügy, életfogytiglant kaphat a vádlott.
A vád szerint férfit a barátnője is támogatta.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.