
„Izgatott volt a suli miatt” – holtan találták az egyetemistát
Megszólalt a halottkém helyettese az elhunytról. A hallgatót holtan találták a sportpályát mögött.
Az autóban ketten utaztak.
Felüljáróról zuhant le egy autó Püspökladánynál – közölte a BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-vel hétfőn, kevéssel nulla óra után. A jármű lesodródott a 4-es út egyik felüljárójáról, és lezuhant.
A fás, bokros területen a tűzoltók láncfűrésszel vágtak utat maguknak az autóhoz – írták. A gépkocsiban ketten utaztak, mindkettőjüket átadták a mentőknek – áll a közleményben.
Megszólalt a halottkém helyettese az elhunytról. A hallgatót holtan találták a sportpályát mögött.
A vonat utasainak át kellett szállniuk.
Rémálomba fordult az ünneplés. A kútba zuhant gyermek életét
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.