
Most érkezett: a rendőrség lövéssel fékezte meg a világhírű rocksztár feleségét
A basszusgitáros feleségét a vállánál találták el.
A tragikus baleset Szegeden történt a Gyálai úton.
Egy ember meghalt egy autóban, amely betonoszlopnak ütközött csütörtökön kora délután Szegeden – közölte a Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.
A rendőrségi adatok szerint a személyautó eddig ismeretlen körülmények között sodródott le az úttestről és csapódott a betonoszlopnak. A balesetben egy ember olyan súlyos sérülést szenvedett, hogy a helyszínen meghalt.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére az út érintett szakaszát lezárták. A katasztrófavédelem azt írta a honlapján, hogy a szegedi hivatásos tűzoltók két embert szabadítottak ki a járműből.
A basszusgitáros feleségét a vállánál találták el.
A házaspár nem vette észre, hogy más is van a szobában.
Az ufóról készült képsorok megállíthatatlanul terjednek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre