
Brutális baleset az M5-ösön, roncsok, ameddig a szem ellát
Még a kocsi akkumulátora kiszakadt.
A rendőrök elfogták a 28 éves budapesti nőt.
Nyomozás indult május 2-án egy 28 éves budapesti nővel szemben, aki a pápai autóbusz-pályaudvaron egy jogosnak vélt tartozását fenyegetéssel akarta visszaszerezni.
Az elkövető, miután a több százezer forintot nem kapta meg, a másik személyt arra próbálta kényszeríteni, hogy üljön be vele egy taxiba. Ő azonban ezt nem akarta megtenni és értesítette a rendőrséget. A kiérkező egyenruhások a helyszínen elfogták az elkövetőt, és annak táskájában lévő gáz-riasztó fegyvert lefoglalták. A rendőrök a 28 éves nőt előállították a Pápai Rendőrkapitányságra, majd a nyomozók felfegyverkezve elkövetett önbíráskodás kísérletének gyanúja miatt kihallgatták – olvasható a police.hu oldalon.
Még a kocsi akkumulátora kiszakadt.
Nem sokkal a start után történt meg a baj.
Elsőre jól hangzik, de a valóságban borzalmas teher.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.