
Dráma az állatkertben, egy 34 éves nőt azonnal kórházba kellett szállítani
A nőt kórházba szállították, rengeteg vért veszített. A szemtanúk szerint szerencséje volt, hogy ennyivel megúszta a balesetet.
Drámai jelenetek zajlottak le egy ausztráliai hüllőparkban. Az állatkerti munkás meg akarta etetni az egyik krokodilt, azonban az rátámadt és súlyosan megsebesítette őt.

A 34 éves nőt azonnal kórházba szállították, miután a támadás miatt rengeteg vért veszített.
A parkban tartózkodó egyik vendég azt mondta, hallotta, ahogy a személyzet a támadásról beszél, és úgy fogalmaztak, sok vért veszített a kollégájuk. A történtek kapcsán pedig az állatkert szóvivője is megszólalt:
Meg tudom erősíteni, hogy egy női dolgozó megsérült, miután egy krokodil megharapta a karját
– nyilatkozta a szóvivő, aki további részleteket nem akart elárulni az esetről.
A park a honlapján azt írja, hogy a világon legnagyobb ausztrál hüllők bemutatójával büszkélkedhetnek, ahol a látogatóknak is lehetőségük van krokodilokkal úszni és etetni őket – emlékeztet cikkében a Mirror.

Top hírek

Ezekkel a női praktikákkal szépültek és lettek elegánsak nagyszüleink - Galéria
A hazai kozmetikumok is a fénykorukat élték.

Gyerekek is az áldozatok között: tűz ütött ki egy áruházban, rengetegen meghaltak
Sokan megsérültek a tragédiában.

Titkos bejáratok és vadgesztenye kerítés: Kánya Tamás idén is megépítette Manófalvát - Galéria!
Idén is megépült Manófalva.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre