
Ezt kár lenne kihagyni! Hihetetlenül jó akciók a Sparban a Black Week alatt
Ne maradj le az elképesztő kedvezményekről.
Csodás kilátás, komfortosan berendezett barlangocska, gondosan összevágott tűzifa – így néz ki egy bunker az Unesco világörökség egyik helyszínén. A Gellért-hegyen átvették az uralmat a hajléktalanok.
A Gellért-hegy oldalában lévő egyik barlangot foglalták el hajléktalanok, akik otthonosan be is rendezték azt. A fák és lombok eltakarják a barlang nyílását a kíváncsi szemek elől, így nem sokan mehetnek fel arra, hogy megzavarják az ott lakók nyugalmát.

A bunkerhez vezető lépcső abból a kertből nyílik, ahol az ott tábort verő fedél nélküliek a hegy oldalán található szellőzőnyílásból kiáramló meleget fogták fel sátraikkal, erről korábban már beszámoltunk a Metropolban.

A fenti barlang a sátornál jóval komolyabb helynek tűnik: vastag matracok, gurulós irodai szék, valamint könyvek is az ott élő vagy élők kényelmét szolgálják. A barlangban tűzhely is van, a kijáratnál pedig gondosan összevágott tűzifa sorakozik.

Ha kinéznek barlanglakásuk kis ajtaján, akkor a Duna látványa tárul a szemük elé, a panorámára igazán nem lehet panaszuk.

A hegyoldalt azonban ellepte a szemét és a fekália, a barlangban élők ugyanis kis- és nagydolgukat is ott végzik a hegyoldalban.
Íme videónk:

Ne maradj le az elképesztő kedvezményekről.

Nem adjuk Brüsszelnek, hogy aztán Ukrajnába küldjék.

Fontos dolgokról beszélt a kormányfő. Íme a részletek!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.