
Nagy fordulat jön az időjárásban: ennek sokan nem fognak örülni
A hét elején is érdemes rétegesen felöltözni, ha kimegyünk.
Brutális jégesővel érkezett meg a zivatar Pécs környékére. Néhol annyi jég esett, hogy lapátolni is lehetett.
Az Időkép számolt be róla, hogy szombat délután tavaszi záporok, zivatarok alakultak ki a Dunántúlon, melyeket több helyen aprószemű jégeső is kísért. Pécset és környékét a késő délutáni órákban érte el egy erősebb zivatartömb, melyet felhőszakadásszerű csapadék és kiadós jégeső kísért.
A borsónagyságú jégeső néhol olyan intenzív volt, hogy kifehéredtek tőle az utcák, udvarok, és megteltek az ereszcsatornák is - számolt be az Időkép.
Mint írják, a zivatarok lassan elhagyják Pécs térséget.

A hét elején is érdemes rétegesen felöltözni, ha kimegyünk.

Figyelem! Felkavaró tartalom.

Gyomorforgató, ami a Józsefvárosban történik.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.