
Szabó Zsófi: Orbán Viktor el tudja hozni, hogy ez a béke megmaradjon Magyarországon
Szabó Zsófi a 48 perc című hírháttérműsornak volt a vendége.
Nagy erőkkel vonult ki a tűzoltóság egy kassai kollégiumhoz.
Kedden hatalmas lángokkal gyulladt ki egy kassai kollégium. Úgy tudni, hogy a 308 férőhelyes kollégium egyik hatodik emeleti lakóegységében keletkezett a tűz.

A katasztrófa idején senki sem tartózkodott az érintett helyiségben – közölte a Parameter. De ez annak is köszönhető, hogy közel 200 embert evakuáltak még a tűzoltók kiérkezése előtt. A diákok között voltak, akik papucsban futottak ki az épület elé.
Szerencsés módon senki sem sérült meg a vészhelyzetben. A helyszínre nagy erőkkel érkezett ki a rendőrség a tűzoltókkal karöltve. Közös erővel már megkezdték a tűz keletkezésének körülményeinek kivizsgálását.

Szabó Zsófi a 48 perc című hírháttérműsornak volt a vendége.

Azt az életet élte, amit sokan „álomnak” neveztek volna.

A miniszterelnök egy fontos kéréssel fordult az emberekhez.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.