
„Mindig emlékezni fogunk a mosolyára” – Túl korán kellett távoznia egy fiatal léleknek
Barátai szeme láttára fulladt a tóba a fiatal.
A férfi éppen hazafelé tartott, amikor rosszul lett és összeesett.
Leesett a rollerről és meghalt egy 41 éves férfi Nyúlon, a helyiek szerint egy 3 éves kisgyerek maradt utána félárván. Az áldozat egy születésnapi ünnepségről ment haza, amikor rosszul lett és ráesett a rollerre. Egy barátja szerint megállt a szíve, esés közben viszont súlyosan megsérült. A környéken élők megpróbálták újraéleszteni, de már nem lehetett megmenteni az életét.
Barátai szeme láttára fulladt a tóba a fiatal.
Erre a váratlan történésre senki sem volt felkészülve.
Baleset történt Rákospalotán.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.