
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolBaleset történt a Fogarasi úton, a Pillangó utca sarkánál.
Két gépkocsi ütközött össze a XIV. kerületben, a Fogarasi út és a Pillangó utca sarkán – olvasható a katasztrófavédelem oldalán. Mint
írják, a helyszínre elsőként kiérkezett fővárosi hivatásos tűzoltók a társhatóságokat várják a forgalmi akadályt okozó balesethez,
amely a közösségi közlekedési járművek haladását is érinti.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.