
Retró fotók: hihetetlen, de így ünnepeltük az augusztus 20-át a szocializmusban!
Mutatjuk, hogy ünnepeltük augusztus 20-át múltban.
Meghalt egy sofőr a 7-es úton Érdnél, aki a volán mögött rosszul lett, majd árokba hajtott.
Vezetés közben rosszul lett és árokba hajtott egy autós a 7-es főúton, Érd közigazgatási területén szombaton kora délután, a férfi meghalt - erősítette meg az MTI értesüléseit a Pest Vármegyei Rendőr-főkapitányság szóvivője.
Tájékoztatása szerint a sofőr egyedül utazott az autóban.
Nem baleset történt, a haláleset körülményeit a rendőrség az általános közigazgatási rendtartás keretében vizsgálja - mondta a szóvivő.
Mutatjuk, hogy ünnepeltük augusztus 20-át múltban.
A nyaralás tragikus eseménnyel zárult.
A zenész a My Way-t játszotta, kiderült miért.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.