Szörnyű dráma történt, halálra marcangolt egy jegesmedve egy kisfiút és egy nőt



Megosztás
Szerző: Metropol
Létrehozva: 2023.01.18.
támadás

Az alaszkai rendőrség közleménye szerint kora délután kaptak jelentést a Wales településen történt támadásról. A jelentés arról számolt be, hogy a faluban megjelenő jegesmedve több embert is üldözőbe vett. A támadásnak két halálos áldozata van, egy nő és egy kiskorú fiú. A jegesmedvét egy helyi lakos lelőtte.

A rendőrség és az alaszkai halászati és vadászati minisztérium illetékesei kiszállnak a helyszínre, amint az időjárás ezt lehetővé teszi – írták a közleményben.









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.