
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA nagy mennyiségű csapadék miatt több helyen is narancssárga fokozatú riasztás van érvényben kedden.
Nem sok jót tartogat mára az időjárás, ami ma jelentős esőzéssel és viharosa erejű széllel tarolja le hazánkat.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat keddre több megyében is narancssárga fokozatú riasztást rendelt el. Pest, Baranya, Fejér, Somogy és Tolna vármegyében a várt legerősebb széllökések meghaladhatják a 70 km/h-t is. Az előrejelzések szerint az egész ország területén 24 óra alatt több mint 20 mm csapadék hullhat.
Ráadásul a Mecsek, illetve a Dunántúli-, valamint az Északi-középhegység magasabb részein erős intenzitás esetén havas esőbe, hóba válthat a csapadék, és alacsony valószínűség mellett kifehéredhet a táj.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.