
Halálra késelte az élettársát egy férfi Jászladányban
Megütötte a nőt, majd több helyen késsel megszúrta a jászladányi férfi. Az asszony a helyszínen meghalt.
Letartóztattak egy 35 éves férfit, aki a gyanú szerint megölte volt élettársát pénteken Jászladányban. A Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon hétfőn azt közölte, hogy a férfi péntek este megjelent a nőnél, akivel szóváltásba keveredett. Megütötte a nőt, majd több helyen késsel megszúrta. Az asszony a helyszínen meghalt.

A helyi rendőrök a helyszínen elfogták a férfit, aki gyanúsítotti kihallgatása során beismerő vallomást tett. A nyomozók őrizetbe vették az elkövetőt, akinek a bíróság elrendelte a letartóztatását. A vármegyei rendőr-főkapitányság emberölés bűntette miatt indított eljárást a jászladányi férfival szemben - olvasható a közleményben.
Top hírek


A plasztikai sebész elárulta: ez a két kizáró ok, amikor nem végzi el a kért műtétet
A plasztikai sebész szerint a legfontosabb a tudatosság.

Kiss-Rigó László: „Remélem a keresztény értékrend és az igaz értékek képviselői jutnak győzelemre ”
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre