
Két embert szúrt meg a sashalmi késelő, már bilincsben van - Frissítve videóval!
Két embert szúrt meg kedd reggel az elkövető, egyikük életveszélyesen megsérült.
A rendelkezésre álló adatok szerint késsel sebesítette meg volt feleségét és annak új barátját egy férfi kedd reggel 6 óra 30 perc körül Budapest XVI. kerületében, Sashalom szélén, az Arany János utcán, egy áruház mögött. Az elkövető a megszúrt férfi kocsijával menekült el, amit a közelben felgyújtott és hátrahagyott. A megkéselt pár a közeli mentőállomásra ment be segítséget kérni, onnan vitték őket kórházba. Az elsődleges adatok szerint a nő életveszélyesen, új élettársa súlyosan sérült.
A szurkáló után a fővárosi rendőrök hajtóvadászatot indítottak, a férfi azonban 8 óra 10 perckor önként feladta magát a XVI. Kerületi Rendőrkapitányságon. A Budapesti Rendőr-főkapitányság Életvédelmi Osztálya életveszélyt okozó testi sértés és más bűncselekmények miatt indított nyomozást, a feltételezett elkövető elszámoltatása jelenleg is tart.

Top hírek

Kegyetlen: drogos anya késelte halálra 14 éves lányát
Az anya halottaskocsit hívott a lánya meggyilkolása után.

Borzalom: 11 napos csecsemő halálával vádolják a bébiszittert, aki 3 éves gyermekét okolja
Több súlyos sérülést szenvedett a 11 napos kisfiú.

Kannibál és dögevő T-Rex fedte fel magát egy leletben
Új technológia fedte fel a csúcsragadozó titkát.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre