
„Élvezd!” – kívánták barátai az első randira készülő nőnek, akinek már csak a holtteste került elő
Megdöbbentő részletek derültek ki.
Délnyugaton erősen felhős, az ország más területein változékony időre számíthatunk csütörtökön.
Csütörtökön az ország északkeleti felén változóan, míg délnyugaton erősen felhős lesz az ég. Ezeken a területeken szitálás, kisebb eső is előfordulhat. Estétől az egész országban növekszik majd a felhőzet. A nappali hőmérséklet maximuma +6 fok körül alakul.
Borult égboltra és vegyes csapadékra számíthatunk pénteken. Nagyrészt eső, szitálás, néhol havas eső, a magasabban fekvő területeken havazás is valószínű. A hőmérséklet +1 és +5 fok között lesz.
Továbbra is borult, párás, néhol egész nap tartósan ködös idő lesz szombaton. Szitálás, ködszitálás az országban bárhol előfordulhat, de legnagyobb eséllyel nyugaton. A télhez képest kellemesen meleg, 3-9 fok valószínű délután.
Vasárnap a ködfoltok feloszlása után borult idővel és esővel kell számolnunk. Keleten némi napsütés is lehet a változó rétegfelhőzet mellett. Egyelőre marad a 3-9 fokos maximum. Élénk lesz a keleti szél.
Hétfőn még tart majd a borult, párás, foltokban ködös idő, melyet szórványos esőzések, szitálás, ködszitálás egészít majd ki. A hőmérséklet az elmúlt napokhoz képest csökken majd – derül ki a Köpönyeg előrejelzéséből.
Megdöbbentő részletek derültek ki.
A lángok a ház tetőszerkezetére is átterjedtek.
A rendőrség egy 28 éves férfit gyanúsít.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre