
Magyar Péter Tisza szigetes kémbarátjáról újabb titokra derült fény
Magyar Péter Tisza szigetes kémbarátjáról újabb titokra derült fény
Az 50 fős családtagokból és barátokból álló csoport éppen a lagzira tartott, amikor egy meredek út részen eldőlt a buszuk.
Szomorú lakodalom történt Indiában, Timariban. A szertartást követően busszal ment tovább a násznép, hogy egy új helyszínen hatalmas partit tarthassanak, ám az Uttarakhamd régióban található hegyi útvonalon a busz balesetet szenvedett és lezuhant a mély szurdokba.
A járművön legalább 25-en meghaltak – számolt be róla a Mirror.
A szerencsétlenség után a helyi falu lakói, és az országos katasztrófaelhárító egység is kisietett a helyszínre, hogy minél több embert tudjanak megmenteni az összeroncsolódott járműből.
Magyar Péter Tisza szigetes kémbarátjáról újabb titokra derült fény
Meghalt a legendás újpesti labdarúgó
Az utolsó pillanatban dobtak neki mentőövet. Megragadta.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.