
Durva! Harapásért 12 meccses eltiltás a rögbimeccsen
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolEllenfelének megharapása miatt tizenkét mérkőzésre szóló eltiltást kapott Sara Tounesi olasz rögbijátékos, aki így már nem léphet pályára az új-zélandi női világbajnokság negyeddöntőjében sem.
Tounesi a japánok ellen 21-8-ra megnyert találkozón követte el tettét. A fegyelmi bizottság minden bizonyítékot megvizsgált, így nemcsak a piros lapot ítélte meg jogosnak az olasz játékossal szemben, hanem eltiltotta a vétkest. A büntetési tételben ilyen jellegű sportszerűtlenségért akár 18 meccses pihenő is kiosztható.
Az olaszok a franciákkal vívják a negyeddöntőt szombaton.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre