
Középiskolás önkéntes tűzoltó mentette meg a bajba jutott gyermeket
Nem mindennapi mentésről számolt be az Országos Mentőszolgálat.
Holtan találtak egy házaspárra révfülöpi otthonukban kedd reggel, a helyszíni adatok szerint az idős férj megölte feleségét, majd magával is végzett - közölte a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták: az idős házaspárra családi házuk teraszán, kedd reggel nyolc óra körül találtak rá.
Az ügyben a rendőrség emberölés miatt rendelt el nyomozást, mivel az első adatok szerint a 74 éves nőt a 76 éves férje megfojtotta, majd magával is végzett - tették hozzá.
Az eset körülményeit a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság büntetőeljárásban, szakértők bevonásával vizsgálja.

Nem mindennapi mentésről számolt be az Országos Mentőszolgálat.

Emiatt lehet, hogy még nem fedezték fel az idegeneket?

A minőség a védjegyük!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.