
Négy gyereket mentett ki a pokoli háztűzből a hős férfi
A 39 éves férfi bevallotta: gondolkodás nélkül segített.
Lapinformáció szerint kedden reggel nem álltak munkába a szemétszállítók a fővárosban.
A Blikk információi szerint az FKF Ecseri úti központjánál kezdtek gyülekezni ma reggel a kukások, fizetésemelést követelve. Azt mondják, sztárjkba lépnek. Az épületnél egy vezetővel próbálnak tárgyalni, de úgy tudjuk, kiabálásig fajuló vita tört ki. információink szerint az óbudai hulladékégetőtől sem vonultak ki ma reggel a kukások. Ez azt jelenti, hogy a mai napon egyelőre nem indult meg a szelektív hulladékszállítás és a kommunális hulladékszállítás egy része sem - írja a portál.
A lap megkereste az FKF szóvivőjét, aki annyit mondott, írásban keressék meg őt a kérdésekkel, de ő találkozott ma már kukásautóval, meglepetésként érte ez az információ.
A Metropol is keresi a szóvivőt, amint több információval rendelkezünk, tudósítunk a helyzetről.
A 39 éves férfi bevallotta: gondolkodás nélkül segített.
Százezrek töltötték sötétségben az éjszakát a vihar miatt.
Mutatjuk, mikkel játszottak nagyszüleink.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.