
Nemecsek szelleme visszatért a Práter utcába? – fura figura Józsefvárosban
A legtöbbek szerint ártalmatlan.
A Maidens Head elnevezésű kocsma üzemeltetője, Jeremy Stirling meg van győződve róla, hogy a régi épületben szellemek garázdálkodnak.
Számos megmagyarázhatatlan eset szemtanúi voltak a vendégek, akik minden alkalommal frászt kaptak, amikor poharak kezdtek el a levegőben lebegni, majd a falhoz csapódtak, kulcsok tűntek el bezárt szobákból, és időről időre hideg fuvallatot lehetett érezni a kocsmában.
A legtöbbek szerint ártalmatlan.
Orbán Viktor fontos bejegyzést tett közzé.
Rengetegen eltűntek.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.