
Példátlan brutális, láncra verve tartotta éjszakánként partnerét a féltékeny férfi
Így akarta megakadályozni, hogy másokkal is lefeküdjön.
Három éve történt a Hableány turistahajó balesete, ennek ellenére a korai család nem adja fel, szeretné megtalálni a 41 éves nő holttestét, hogy megadhassák neki a végtisztességet.
3 éve történt Magyarország egyik legnagyobb vízi balesete. A Hableány turistahajónak ütközött egy hatalmas szállodahajó, huszonheten haltak meg, legtöbbjük koreai turista volt. A mentés majd az áldozatok keresése több mint egy hónapig tartott. Egy 41 éves koreai nő holtteste azóta sem került elő, családja még reménykedik, hogy előkerülnek a maradványok
A Hír TV riporterei több mindenkit megszólaltak az ügyben, többek között azt a rendőrtisztet is, aki Drazsé nevű kutyájával részt vett a koreai asszony keresésében.
Radar, a riport magazin! Minden hétköznap 17:30-tól a HírTv-n.
Így akarta megakadályozni, hogy másokkal is lefeküdjön.
Erre senki sem számított!
Ez történik az utolsó néhány órában.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.