
Ittas sofőr gázolta halálra a 6 éves Leot, édesanyja belehalt a fájdalomba
Követte fiát a másik oldalra.
Egy hatlövetű pisztolyra hasonlító eszközzel riogatta az embereket a szilveszteri buliban egy 20 éves férfi Vésén.
Két férfi szilveszter estéjén szólalkozott össze egymással Vésén. A vita rövidesen csillapodott, de csak látszólag, mert éjfél előtt egy órával a fiatalabb fél feldúltan távozott az óévbúcsúztató rendezvényről, majd néhány perccel később, korábbi haragosát keresve, egy lőfegyverre megtévesztésig hasonló eszközzel a kezében érkezett vissza – számolt be a megdöbbentő esetről a police.hu.
A házigazda gyors közbelépéssel elejét vette a további inzultusnak, de a 20 éves férfi agresszív fellépése a jelenlévők közt így is riadalmat keltett – írja a rendőrség.
A lefegyverzett fiatal elfutott a helyszínről. Az egyenruhások a feltételezett elkövetőt 2022. január 3-án Szenyérről állították elő a Marcali Rendőrkapitányságra, ahol a nyomozók felfegyverkezve elkövetett garázdaság bűntett megalapozott gyanúja miatt hallgatták ki.
Követte fiát a másik oldalra.
A kamion kigyulladt.
Közösen drogoztak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.