
Kapitány István szeretné, ha nyugati vállalatoktól és drágábban vennénk az olajat
Ez a Shell számára is jó lenne. A Tisza el akarja venni a magyaroktól az olcsó orosz olajat.
Az erdő lakója szokatlan helyen jelent meg, Budapest XIII. kerületéből több bejelentés is érkezett az elszabadult vaddisznó miatt.
„Lakossági bejelentések és sajtóhírek alapján kerületünkben több helyszínen is találkozhattak egy vaddisznóval” - adta hírül az XIII. kerület - Budapest Facebook-oldal.
Nem tudni, hogy az állat hogyan került ilyen messze természetes élőhelyétől. A kerület felhívja a figyelmet, hogy mindenki óvakodjon, ugyanis a vaddisznó veszélyt is jelenthet az emberre, valamint kérik, hogy aki látja az állatot, az haladéktalanul hívja a XIII. Kerületi Közterület-Felügyeletet a 0630-460-9355-ös telefonszámon.

Ez a Shell számára is jó lenne. A Tisza el akarja venni a magyaroktól az olcsó orosz olajat.

Hátborzongató helyre bukkant egy magyar urbexes.

Visszatér a tél, újra jön a havazás.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.