
Többször megszúrtak késsel egy balassagyarmati doktornőt
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSzörnyű támadásról adott hírt a rendőrség.
A tájékoztatás szerint pénteken délelőtt egy járőr jelentette, hogy Balassagyarmat belterületén egy nőt késsel többször megszúrt egy férfi.
A rendőrök a feltételezett elkövetőt perceken belül a helyszínen elfogták, a sértettet a mentőszolgálat munkatársai kórházba szállították – írják a Police.hu oldalán.
A nyomozók az 57 éves férfit a Balassagyarmati Rendőrkapitányságra előállították, elszámoltatása folyamatban van. A rendőrség büntetőeljárás keretében – szakértők bevonásával – vizsgálja az eset körülményeit.
A városban elterjedt híresztelésekkel ellentétben a feltételezett elkövető és a sértett nem afgán állampolgár.
A Blikk úgy tudja, a megtámadott nő ismert helyi fogorvos.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre