
Beindult a szülés a Ryanair fedélzeten – a kényszerleszállás végére megvolt a baba
A váratlan helyzet miatt mindössze két órát késett a gép.
Nimród már most aktívan részt vesz élőhelye megtisztításában.
Nem hétköznapi gyerek a három éves Nimród, aki mindössze 5 napja óvodás, és máris a természetvédelem a kedvenc elfoglaltsága.
A kisfiú édesanyjával együtt gyűjtötte a szemetet kora este Óbudán, mert nem bírta elviselni a rengeteg eldobott hulladékot az utcán.
A Metropol felkereste a családot és interjút készített a kis „zöld harcos” anyukájával. Megtudtuk, gyermeke kérésére, rendszeresen terveznek majd együtt szemetet szedni a III. kerületben.
Amennyiben kíváncsi vagy Nimród és szülei életére, valamint jobban megismernéd a kisfiút, keresd a szerdai Metropol napilapot terjesztőinknél vagy látogass el a Metropol.hu oldalunkra.
A váratlan helyzet miatt mindössze két órát késett a gép.
Orbán Viktor összehívta a Védelmi Tanácsot.
A Voks 2025 során mindenkire szükség van!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre