
Ömlött a vér a történelmi játékokon: fejbe szúrta ellenfelét a harcos
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
László édesapja volt az a sofőr, aki a vasárnap hajnalban történt buszbalesetben életét vesztette. Megérezte édesapja halálát M. László, annak a buszsofőrnek a fia, aki a 8 halálos áldozatot, és 48 sérültet követelő balesetben felborult különjáratot vezette. A busz Horvátországból tartott hazafelé, egyelőre nem tudni, mitől borult fel, de a sofőr családja biztos benne, hogy László nem aludt el a volán mögött. A többi utas is a sofőr mellett áll, szerintük defekt okozhatta a nyolc áldozatot követelő borzalmat. Lackó bővebben beszél a tragédiáról a hétfői Borsban.
A szörnyű baleset a gyerekek szeme láttára történt.
A tűzoltóknak semmi esélyük nem volt.
Annak idején rendőri pályára készült a férfi.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.