
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMagyarország tokiói nagykövetsége a Magyar Olimpiai Bizottsággal (MOB) közös projektjében a magyar sportolókra és sportsikerekre hívja fel a figyelmet Tokió egyik legismertebb pontján.
A sibujai (Shibuya) kereszteződésben a legforgalmasabb napokon több százezren is megfordulnak, alkalmanként akár háromezer ember is átkel a zöld jelzésnél. A helyszínen kiemelt szerepet kapnak a kereszteződés oldalán álló épületek homlokzatán elhelyezett kivetítők. Az egyik legnagyobb felületen reggel 9 és este 8 óra között óránként többször jelenik meg a magyar olimpiai csapat üzenete - tájékoztatott a tokiói magyar nagykövetség.
A 15 másodperces összeállítás magyar olimpikonokkal illusztrálja az olimpiai mozgalom legfontosabb üzeneteit, magyar és japán nyelven.
„A nagykövetség és a MOB együttműködésében megvalósult projekt célja, hogy a járványhelyzet miatt szigorú intézkedésekkel megrendezett olimpia ideje alatt Japánban és világszerte még többen ismerjék meg Magyarországot, és még többen szurkoljanak a magyar sportsikerekért” - áll a nagykövetés levelében.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.