
Ez igen! Ennyire vagyunk elégedettek a kormány járványkezelésével
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA magyar felnőtt lakosság 54 százaléka elégedett a koronavírus-járvány alatt bevezetett kormányzati egészségügyi intézkedésekkel – derül ki az Alapjogokért Központ legújabb közvélemény-kutatásából.
Tízből több mint öt szavazókorú állampolgár elégedett a kabinet egészségügyi válságkezelésével - derült ki az országosan reprezentatív kutatásból. Az is következtethető az eredményekből, hogy nem pártpolitikai alapon ítélik meg a mögöttünk hagyott időszakot a magyarok: még a kormánnyal szemben kritikus válaszadók 20 százaléka is elégedett volt ugyanis az
intézkedésekkel.

Ennek köszönhető a magyarok elégedettsége
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre