
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolFigyelmeztetést adtak ki az egész ország területére a várható viharok miatt.
Elsődleges veszélyforrást jelent a villámlás, emellett esetenként szélerősödés, jégeső előfordulhat Pest megyében.
Csütörtökön intenzív záporokból, zivatarokból rövid idő alatt 25-30 mm-t meghaladó csapadék hullhat Budapesten is.

A kora délelőtti órákban erősen felhős lesz az ég, majd szakadozni kezd a felhőzet, emellett fátyol- és gomolyfelhők, illetve többórás napsütés várható. Legtovább az ország északkeleti felén maradnak a vastag felhőtömbök. Főleg a délutáni, esti órákban többfelé várható záporeső, zivatar, nagyobb valószínűséggel a Duna vonalában, majd északon, északkeleten. Helyenként megerősödik a déli, délnyugati szél. Zivatar térségében átmenetileg viharos széllökések is lehetnek. A legmagasabb nappali hőmérséklet többnyire 18 és 24 fok között alakul, az északkeleti határnál lehet ennél kicsit hűvösebb. Késő estére 11 és 15 fok közé hűl le a levegő.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.