
Különleges pillanat: videón, ahogy Orbán Viktor meglátja saját rajzával ellátott pulóverét
Egy másik dolog is kiderül a videóból.
Az első 10 prototípust a Semmelweis Egyetem kapja, ahol klinikai kutatásokban használják majd őket.
Már több mint egy éve, hogy megjelent a koronavírus Magyarországon. A kezdetekkor új problémákkal szembesültünk, nem volt elég maszkunk, fertőtlenítőszerünk, és lélegeztetőgépünk. Azóta minden téren felzárkóztunk, aminek köszönhetően szinte már csak a vakcina terén szorulunk rá a külföldi gyártásra, de Debrecenben hamarosan oltóanyaggyár is épül.




Egy másik dolog is kiderül a videóból.

Megszületett az ítélet

Olyan videót talált, ami miatt még ő sem hitt a szemének.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.