
Tragédia: meghalt egy gyermek, iskolabusz sodródott le az útról
Egy szabadnapos tűzoltó segített kimenteni a gyerekeket.
Szórakozni akart a hóban az audis, de a teljesen üres parkolóban is sikerült összetörnie a méregdrága kocsit.
A sofőr az üres parkolóban akart mókázni kicsit, de nem egészen úgy alakultak a dolgok, ahogy tervezte. Ahhoz képest, hogy mennyi hely állt a rendelkezésére, telibe talált egy oszlopot - számol be az Origo.
Egy szabadnapos tűzoltó segített kimenteni a gyerekeket.
A hatóságok szerint ez volt a célja.
Amit találtak, az jóval nagyobb, mint amire számítottak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.