
Brutálisan kiégett egy teherautó Békésen, felkavaró fotók érkeztek a helyszínről
A lángok egy épület közelében voltak.
Dömötör Csaba parlamenti államtitkár a friss adatokat ma reggel a Facebook-oldalán jelentette be.
Dömötör Csaba videójában kiemeli: egyre többen jelentkeznek a koronavírus elleni oltásra, akik pedig felhatalmazást adtak a kapcsolattartásra, azok folyamatos tájékoztatást kapnak a legújabb fejleményekről, e-mailen. Akik pedig nem adtak erre engedélyt, azokat akkor keresik, amikor az oltási terv alapján sorra kerülnek.
„Az oltások hetek óta zajlanak az egészségügyi dolgozók körében és az idősotthonokban is. A következő körben az idős honfitársak kaphatják meg a vakcinát, először is a 89 év felettiek. A vakcina a legerősebb eszköz a kezünkben a koronavírus ellen. Abban segít minket, hogy mielőbb visszatérhessünk régi, megszokott életünkhöz.” – emelte ki Dömötör Csaba.
Magyarországon a védőoltások beadása oltási terv alapján történik. Regisztrálni a vakcinainfo.gov.hu oldalon lehet.
A lángok egy épület közelében voltak.
Magyarország Kormánya idén is biztosítja a cukorbeteg gyermekek nyári táboroztatását.
Több méter magasból zuhantak a földre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre