
Gyerekeivel takaríttatta fel megölt anyjuk vérét a gyilkos férj
Erre tényleg nincsenek szavak.
A Dunaharasztiból a Közvágóhíd felé közlekedő HÉV-szerelvény a Haraszti úton ütött el egy 60 év körüli férfit.
Halálra gázolt a HÉV Budapesten a XXIII. kerületben egy kerékpárost péntek este - közölte honlapján a rendőrség.
A Dunaharasztiból a Közvágóhíd felé közlekedő HÉV-szerelvény a Haraszti úton ütött el egy 60 év körüli férfit, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe - írták.

Erre tényleg nincsenek szavak.

A katasztrófavédelem a tűzeset kapcsán vizsgálatot indít.

Egy bőröndből került elő az áldozat.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.